Luminarc Quadrato White Pjatancë 35 X 23 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 1.400,0 Lekë

1.400,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatancë drejtkëndore, ngjyrë e bardhë, me përmasat 35 x 23 cm.
  • I përbërë nga material qelq opal, ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Mund të përdoret në furrë dhe mikrovalë.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për shërbim dhe servirje të ushqimeve të ndryshme.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.17 Kg
Barcode
026102253144
BNCode
LM000000626C

Detajet

Materiali
Qelq Opal
Dimensionet
35 x 23 cm
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Opal

Produkte të ngjashme

0.1266
256.13 KB