Bormioli Selecta Gota Whisky me Shishe 7 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 1.780,0 Lekë

1.780,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • 1 x shishe transparente me tapë për pije alkoolike 1 lt.
  • 6 x gotë transparente 28,5 cl.
  • Material qelq.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoren kryesisht për pije alkoolike.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
3.17 Kg
Barcode
8008903240228
BNCode
BO000000689R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.0963
244.52 KB