Accademia Mugnano Arborea Wood Tenxhere 24 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 5.050,0 Lekë

5.050,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Accademia Mugnano Arborea tenxhere me efekt druri 24 cm, 12 cm x 24 cm.
  • Material me veshje që nuk ngjit.
  • Ergonomik, rezistent ndaj temperaturave të larta.
  • Përdoret për gatime të ndryshme.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali.
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.93 Kg
Barcode
8010111040866
BNCode
AC000001047M

Detajet

Dimensionet
12 x 24 cm
Ngjyra
Kafe
Materiali
Dru Alumin

Produkte të ngjashme

0.1514
247.07 KB