Gravell Stones Tenxhere me Kapak, 20 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 2.440,0 Lekë

4.520,0 Lekë2.440,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tenxhere ngjyrë gri me kapak qelqi, me diametër 20 cm.
  • Material alumin i pastër, me veshje guri që nuk e ngjit ushqimin.
  • Mund të përdoret për të gjitha llojet e sobave.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për të zier dhe gatuar ushqime të ndryshme.

Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.5 Kg
Barcode
8050563120099
BNCode
MD000002994O

Detajet

Dimensionet
20 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Qelq Gur Alumin

Produkte të ngjashme

0.1097
255.46 KB