Lugë Gatimi Silikoni me Mbajtëse 13 copë, Ngjyrë e Rozë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 2.950,0 Lekë

2.950,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë kuzhine Material silikoni me bisht druri, 12 copë + 1 mbajtëse për setin, ngjyrë rozë.
 • 1 x lugë gjelle;
 • 1 x garuzhde;
 • 3 x spatula të ndryshme;
 • 1 x rrahës vezësh;
 • 1 x kapëse kuzhine ;
 • 1 x furçë;
 • 1 x lugë makarona;
 • 3 x lugë të shpuara për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse për të gjithë grupin.
 • Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 230 ° C.
 • Pastrohet lehtë.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.6 Kg
Barcode
6969180217186
BNCode
TN000003162Y

Detajet

Ngjyra
Bezhë Rozë
Përbërja
13 Copë
Materiali
Dru Silikon

Produkte të ngjashme

0.1384
246.59 KB