White Mbajtëse Ushqimesh 70 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 490,0 Lekë

490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse ushqimesh, formë cilindrike, ngjyrë e bardhë, 70 cl.
  • Material qelq i cilësisë së lartë.
  • Përdoret kryesisht si mbajtëse për ushqime të ndryshme.
  • Pastrohet lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
8007773007177
BNCode
TN000001860Y

Detajet

Ngjyra
E bardhë Transparent
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1275
245.2 KB