Bormioli Rocco Parma Pjatancë, 31 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 330,0 Lekë

610,0 Lekë330,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Parma pjatancë formë katrore, ngjyrë e bardhë, 31 cm.
  • Material opal.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për mikrovalë.
  • Përdoret kryesisht për servirje, antipasta, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.7 Kg
Barcode
8411712558512
BNCode
BO000001982R

Detajet

Materiali
Opal
Dimensionet
31 cm
Ngjyra
E bardhë

Produkte të ngjashme

0.1051
243.12 KB