Ghidini Daily Shtypëse Hudhrash Universale

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 1.320,0 Lekë

1.320,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Daily shtypëse hudhrash universale.
  • Material inoks.
  • Shumë funksional dhe praktik.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Ghidini, Itali.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.32 Kg
Barcode
8008636243473
BNCode
GD000000448I

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1167
237.98 KB