Besnhoff Kettle Çajnik Inoksi, 3 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 999,0 Lekë

3.260,0 Lekë999,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çajnik, me dorezë ngjyrë kafe, me kapacitet 3 lt.
  • Material inoksi.
  • Ekstra rezistente ndaj nxehtësisë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
  • Përdoret kryesisht për çaj, për të zierë ujin, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.26 Kg
Barcode
6506178540118
BNCode
TN000002529Y

Detajet

Ngjyra
Materiali
Inoks
Vëllimi
3 L

Produkte të ngjashme

0.0999
246.44 KB