Luminarc Irish Filxhan 24 cl, 2 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 1.680,0 Lekë

1.680,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Filxhan transparent 24 cl, 2 copë.
  • I përbërë nga material qelq.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për kafe, çaj dhe pije të ndryshme.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1 Kg
Barcode
026102374887
BNCode
LM000000382C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Përbërja
Qelq
Vëllimi
0.24 L
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1183
226.51 KB