Sonifer Tostier Sandwich Maker 7në1, 800 W, SF-6093

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 8.670,0 Lekë

8.670,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tostier Sandwich maker, 7në1, 800 W.
  • Material i pllakave me veshje kundër ngjitjes.
  • Produkti ka përmasa 32 x 12 x 10 cm dhe përmasa e pllakës 21 x 12 cm.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve.
  • Pajisur me 7 pllaka të ndryshme të çmontueshme, për ushqime të ndryshme.
  • Përdoret kryesisht për toster, sandwich, mini kek, waffle, donuts, petulla, etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.

Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.8 Kg
Barcode
6971184584959
BNCode
SN000002038F

Detajet

Dimensionet
32 x 12 x 10 cm
Materiali
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1263
242.09 KB