DG Bavaria Çantë Pazari 35 x 28 x 95 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: DG Bavaria

Çmimi: 899,0 Lekë

2.610,0 Lekë899,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • DG Bavaria Çantë Pazari  35 x 28 x 95 Cm, 1 Copë
  • Çanta e karrocës ka material poliestër si dhe strukturë çeliku.
  • Mbulesë rezistente ndaj ujit.
  • Doreza e saj plastike për lehtësi në tërheqje.
  • Canta ka 5 ngjyra e kuqe, blu, gri, e zeze dhe vishnje.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga DG Bavaria, Itali
Marka / Prodhuesi
DG Bavaria
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1 Kg
Barcode
8057635328650
BNCode
DG000006058B

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1306
210.27 KB