Bormioli Rocco Quattro Stagioni Shishe 40 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 255,0 Lekë

255,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bormioli Rocco Quattro Stagioni shishe, 40 cl.
  • Material qelq.
  • Ekstra rezistente ndaj thyerjes, nxehtësisë, ndryshkut dhe njollave
  • Përdoret kryesisht për të ruajtur salcat, pijet, reçele, perimet turshi etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.28 Kg
Barcode
8004360078657
BNCode
BO000000998R

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1341
243.34 KB