Giostyle Frigobox Bravo 25 Lt me 2 Pllaka Ftohëse

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.490,0 Lekë

2.490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Giostyle Frigobox Bravo termus, ngjtrë blu, me kapacitet 25 lt.
  • Pajisur me dy pllaka amoniaku ftohëse.
  • Përmasat e produktit janë: 33 x 22 x 38h cm.
  • Është i përbërë nga polipropileni ( fibra izolimi dhe mbrojtje) dhe është i përshtatshëm për kontaktin me ushqimin.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Përdoret për të mbajtur freskët pije dhe ushqime të ndryshme, deri në 14 orë.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
3.2 Kg
Barcode
8000303022909
BNCode
GI000000955S

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1083
238.7 KB