Shportë Galileo 10 Gota Vere 65 cl dhe 10 Gota Vere 65 cl Falas

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 5.220,0 Lekë

10.440,0 Lekë5.220,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë me fron, transparente 65 cl, 2 copë.
  • Material qelq i cilësisë së lartë.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve.
  • Përdoret kryesisht për verë të kuqe, tj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.59 Kg
Barcode
8004360066043
BNCode
BO000000240R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.65 L

Produkte të ngjashme

0.1241
246.37 KB