Korkmaz Alfa Tenxhere me Kapak 26 x 13 cm, 6.8 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 7.060,0 Lekë

7.060,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Alfa tenxhere me kapak, ngjyrë gri, me përmasa 26 x 13 cm, me kapacitet 6.8 lt.
  • Material inoks 18/10.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
  • Përdoret kryesisht për gatime të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.65 Kg
Barcode
8691607010251
BNCode
KM000002077Z

Detajet

Dimensionet
26 x 13 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Inoks
Vëllimi
6.8 L

Produkte të ngjashme

0.1433
247.35 KB