Gudenhoff Bateri Tenxheresh, 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 5.710,0 Lekë

10.640,0 Lekë5.710,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Set tenxheresh Gudenhoff përfshin: 
  • 1 x Tenxhere 26 x 15.5 cm, 7.7 Lt me kapak.
  • 1 x Tenxhere 24 x 14.5 cm, 6.6 Lt me kapak.
  • 1 x Tenxhere 22 x 13.5 cm, 5.1 Lt me kapak.
  • Material inoksi.
  • Ekstra rezistent ndaj nxehtësisë.
  • Doreza nuk përçon nxehtësinë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
  • Pastrohet lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
3.5 Kg
Barcode
6901952269160
BNCode
TN000003170Y

Detajet

Dimensionet
26 x 15.5/ 24 x 14.5/ 22 x 13.5 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Inoks
Vëllimi
7.7/ 6.6/ 5.1 L

Produkte të ngjashme

0.1059
256.03 KB