Accademia Mugnano Diamante Di Luna Tigan, 26 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 3.330,0 Lekë

3.330,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan 26 cm i përbërë nga material jo ngjitëse 6 shtresorë.
  • Baza alumin përforcuar me pluhur diamanti.
  • Doreza ergonomike të cilat pengojnë transmetimin e nxehtësisë.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban PFOA.
  • Rezistent ndaj ngjjitjes dhe goditjeve.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali.
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.86 Kg
Barcode
8010111043959
BNCode
AC000000281M

Detajet

Materiali
Alumin
Dimensionet
26 Cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1424
256.9 KB