Luminarc Friends Black 3 Pjata Makaronash 29 Cm dhe 3 Dhuratë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 2.160,0 Lekë

4.320,0 Lekë2.160,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatë, ngjyrë e zezë, 28.5 cm.
  • I përbërë nga material arcopal.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoret kryesisht për makarona, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.3 Kg
Barcode
883314595161
BNCode
LM000000252C

Detajet

Materiali
Arkopal Opal
Dimensionet
28.5 m
Ngjyra
E zeze
Përbërja
1 Copë

Produkte të ngjashme

0.1251
246.91 KB