Giostyle Frigobox Bravo Termus me 2 Pllaka 30 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.740,0 Lekë

2.740,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Giostyle Frigobox Bravo termus ngjyrë blu 30 lt.
  • Pajisur me 2 pllaka ftohëse.
  • Është i përbërë nga polipropileni dhe është i përshtatshëm për kontaktin me ushqimin. 
  • Mban ftohtë deri në 14 orë.
  • I përshtatshëm për përdorim familjar.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Giostyle, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
2.25 Kg
Barcode
8000303308805
BNCode
GI000001077S

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1053
238.59 KB