Sonifer Tostier Grillë Elektrike, 2000W, SF-6012

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 5.860,0 Lekë

5.860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tostier grillë elektrike në formë katrore me përmasë pllakë 37 x 14 x 34.5 cm, 2000W, SF-6012.
  • I përbërë nga alumini, teflon dhe inoks.
  • Hapje 180 gradë si zgarë e hapur.
  • Mund të përdoret për të pjekur dhe skuqur ushqimet me pak ose pa vaj. 
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Produkti ka 6 muaj garanci.
  • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.
Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
6971184580616
BNCode
SN000003063F

Detajet

Dimensionet
37 x 14 x 34.5 cm
Materiali
Inoks Alumin Teflon
Ngjyra
E zeze Gri

Produkte të ngjashme

0.0878
247.31 KB