Borgonovo Camelot Gotë Pa Fron HB, 35.5 Cl, 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 490,0 Lekë

950,0 Lekë490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Camelot gotë pa fron, 35.5 cl, 3 copë.
  • Material qelq.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve.
  • Përdoren kryesisht për lëngje, pije të ndryshme, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.3 Kg
Barcode
8002713110450
BNCode
BG000003597N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.355 L

Produkte të ngjashme

0.1273
247.1 KB