Gio Style Evo Çante Termike L 28 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.013,0 Lekë

2.013,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë termike, 39 x 20 x 33h cm, vëllimi 28 Lt.
  • Materiali i jashtëm: poliestër (PES) 420 D e cila nuk përshkohet nga uji.
  • Materiali izolues: shkumë polietileni vinil acetat me një trashësi prej 10 mm, i cili është i sigurt në kontakt me ushqimet dhe rezistent ndaj rrezatimit diellor UV.
  • Mban ushqimet e freskëta deri në 15 orë.
  • Përdoret për të marrë ushqime në plazh dhe në udhëtime.
  • Pvc free, Reach Compliant.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.35 Kg
Barcode
8000303306900
BNCode
GI000003033S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Blu Portokalli
Vëllimi
28 L
Dimensionet
39 x 20 x 33 cm

Produkte të ngjashme

0.1568
250.48 KB