Bormioli Rocco Gelo Box Tasa me Kapak 23-18-15-11 cm, 4 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 1.530,0 Lekë

1.530,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi

  • Set me 4 tasa në madhësi te ndryshme.
  •  I përbërë nga material qelq, ekstra rezistent dhe kapak plastik.
  • Mund të përdoret në mikrovalë si dhe pastrohet në pjatalarëse.
  • Diametër 11 cm – 0.25 Lt.
  • Diametër 15 cm – 0.6 Lt.
  • Diametër 18 cm – 1.1 Lt.
  • Diametër 23 cm – 2.4 Lt.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.

Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.8 Kg
Barcode
8004360023879
BNCode
BO000000022R

Detajet

Ngjyra
E kuqe Transparent
Materiali
Qelq Plastikë
Përbërja
Qelq, Plastikë
Dimensionet
11/ 15/ 18/ 23 cm
Vëllimi
0.25/ 0.6/ 1.1/ 2.4 L

Produkte të ngjashme

0.1467
257.4 KB