Luminarc Cadix Pjatë Supe 23 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 190,0 Lekë

340,0 Lekë190,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bormioli Rocco Cadix pjatë supe e bardhë, formë e rrumbullakët, me diametër 23 cm.
  • Material opal.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • E përshtatshme për mikrovalë.
  • Përdoret kryesisht për supë, gjellë të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.42 Kg
Barcode
883314449006
BNCode
LM000002830C

Detajet

Materiali
Opal
Dimensionet
23 Cm
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Opal

Produkte të ngjashme

0.0992
251.67 KB