Çajnik Qelqi Me Filtër, 60 Cl, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 1.810,0 Lekë

3.350,0 Lekë1.810,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çajnik me filtër, transparent, me kapacitet 0.6 litër.
  • Material qelq i temperuar, me filtër inoksi dhe kapak plastikë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Jo zjarrdurues.
  • Përdoret kryesisht për çaj bio, etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
6948264503056
BNCode
TN000003201Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Inoks Plastikë
Vëllimi
0.6 L

Produkte të ngjashme

0.1091
246.88 KB