Simax Viola Çajnik Qelqi me Induksion, 1.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Kavalierglas S.A

Çmimi: 3.710,0 Lekë

6.910,0 Lekë3.710,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Simax Viola çajnik, transparent, me filtër, me kapacitet 1.5 lt.
  • Pajisur me shtresë magnetike, për induksion.
  • Material qelqi.
  • Ekstra rezistente ndaj temperaturave.
  • I përshtatshëm për soba me induksion.
  • Përdoret kryesisht për çaj ,etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Simax, Çeki.
Marka / Prodhuesi
Kavalierglas S.A
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.43 Kg
Barcode
8593419332791
BNCode
KV000002682L

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
1.5 L

Produkte të ngjashme

0.1019
246.97 KB