Luigi Bormioli Birrateque Gotë Birre 78 cl 2 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 1.490,0 Lekë

1.490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë birre transparente 78 cl, 2 copë.
  • Formë lineare kombinuar me formën klasike cilindrike.
  • Material qelq kristalor me cilësi të lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoret kryesisht për birrë.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Luigi, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.93 Kg
Barcode
032622024041
BNCode
LU000000242G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Kristal
Vëllimi
0.78 L

Produkte të ngjashme

0.1154
246.21 KB