Bra Prior Luge Makaronash Silikon, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bra Isogona

Çmimi: 1.240,0 Lekë

1.240,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bra Prior Luge Makaronash Silikon, 1 Copë
  • Material silikon me dorezë inoksi, ngjyre jeshile..
  • Ekstra rezistente ndaj nxehtësisë, deri në 200 °.
  • Përdoret kryesisht për makarona, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bra.
Marka / Prodhuesi
Bra Isogona
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
8411796107989
BNCode
BR000005951A

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1357
244.44 KB