Giostyle Easy S Çantë Termike 19 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 799,0 Lekë

1.590,0 Lekë799,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Giostyle Easy S çantë termike, me kapacitet 19 lt, 26.7 x 17 x 35 h cm.
  • Hapje me zinxhir dhe e pajisur me dy rripa.
  • Materiali i jashtëm: poliestër (PES) 70D e cila nuk përshkohet nga uji.
  • Materiali izolues: shkumë polietileni vinil acetat me një trashësi prej 4 mm, i cili është i sigurt në kontakt me ushqimet dhe rezistent ndaj rrezatimit diellor UV.
  • Mban ushqimet e freskëta deri në 9 orë.
  • Përdoret për të marrë ushqime në plazh dhe në udhëtime.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.317 Kg
Barcode
8000303309147
BNCode
GI000000923S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Blu Rozë
Vëllimi
19 L
Dimensionet
26.7 x 17 x 35 cm

Produkte të ngjashme

0.1639
254.54 KB