Inoxriv Aries Lugë Tavoline, 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Inoxriv

Çmimi: 1.280,0 Lekë

1.280,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Inoxriv Aries Lugë Tavoline, 6 Copë
  • Material inoks.
  • Përdoren kryesisht si lugë supe.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Inoxriv, Itali.
Marka / Prodhuesi
Inoxriv
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
8004740613164
BNCode
IN000002209V

Detajet

Ngjyra
Materiali
Inoks

Produkte të ngjashme

0.1428
245.71 KB