Luminarc Carine B Pjatë Supe e Zezë 21 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 190,0 Lekë

340,0 Lekë190,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatë supe e zezë me formë të rrumbullakët me diametër 21 cm.
  • I përbërë nga material arkopal, ekstra rezistent.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për supë dhe ushqime të ndryshme.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.

Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
026102895207
BNCode
LM000001008C

Detajet

Materiali
Arkopal
Dimensionet
21 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1038
243.04 KB