Rock Bar Gotë 27 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 349,9 Lekë

349,9 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë transparente me vëllim 27 cl, 6 copë.
  • Material qelq spaks me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.

Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.6 Kg
Barcode
8411712007508
BNCode
BO000000098R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.27 L

Produkte të ngjashme

0.1059
245.42 KB