Pyrex Supreme Tavë Drejtkëndore me Ngjyrë të Kuqe 30X20 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pyrex

Çmimi: 2.120,0 Lekë

2.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tavë drejtkëndore me ngjyrë të kuqe, me përmasa 30 x 20 cm.
  • Material qeramikë me cilësi të lartë dhe veshje speciale kundër ngjitjes.
  • Rezistente ndaj ndryshimit të temperaturave dhe gërvishtjeve.
  • Është e përshtatshme në një furrë standarde ose mikrovalë deri në +250 °C dhe në frigorifer deri në -20 °C.
  • Është krijuar në mënyrë miqësore me mjedisin dhe nuk përmban elemente të dëmshme për shëndetin. 
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Pyrex, Francë.
Marka / Prodhuesi
Pyrex
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.111 Kg
Barcode
3426470277433
BNCode
PY000000052R

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1026
239.55 KB